У селищній раді знову поповнення парку техніки

Дата: 27.11.2018 12:12

26 листопада до Куликівки доправили ще один трактор МТЗ "Беларус" 82.1, 27 листопада -  потужний автомобіль-сміттєвоз МАЗ.

Сміттєвоз обладнаний гідравлікою заднього завантаження типу "Сапфір" для розвантаження стандартних сміттєвих та євроконтейнерів. Об"єм кузова - 18 куб. м., маса завантажених відходів - 7,3 тонн. Габарити автомобіля: висота- 3,87 м, довжина - 8,5 м, ширина - 2,55 м. Сміттєвоз можна використовувати, як для завантаження твердих побутових відходів з контейнерів, так і для прямого завантаження сміття, яке пресується у кузов спеціальним обладнанням.

Обидва транспортні засоби придбані за кошти субвенції з Державного фонду регіонального розвитку в рамках виграного селищною радою проекту "Створення умов для самодостатньої діяльності комунального підприємства "Куликівське  виробниче управління житлово-комунального господарства" Куликівської селищної ради".