РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

Дата: 28.11.2018 08:02

26 листопада 2018 року у приміщенні Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради відбулося друге засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради, на якому була представлена презентація з розвитку закладу на один і п’ять років та проведено  співбесіду з кандидатом.

Керуючись Законом України «Про культуру» конкурсною комісією шляхом голосування прийняте рішення про визначення переможця конкурсу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради:

ЗУБОК ОКСАНУ ЕДУАРДІВНУ.