Куликівська громада вшанувала воїнів Збройних Сил України

Дата: 07.12.2018 10:50

6 грудня Куликівська громада привітала українських воїнів з Днем Збройних Сил України підняттям Державного Прапора України та військово-морського прапора України на щоглі біля адмінприміщення Куликівської селищної ради під супровід Державного Гімну України.

У церемонії підняття прапорів взяли участь заступник селищного голови Володимир Повозник, працівники селищної ради. Ушанувати українських військових та підтримати моряків, які перебувають у полоні російського агресора, на площі селища зібралися учні Куликівської школи, представники районного військового комісаріату, працівники установ селища.

Військово-морський прапор України до Куликівської школи передав її випускник, офіцер ВМС України Сергій Щербина, який нині несе службу на флагмані українського військово-морського флоту - фрегаті "Гетьман Сагайдачний".

Цього ж дня представники селищної ради, райдержадміністрації, райвійськкомату, ветеранської організації, асоціації ветеранів правоохоронних органів поклали квіти на могилу підполковника ЗСУ Ігоря Сніжка, який загинув у зоні АТО 3 лютого 2015 року. Сьогодні Ігорю Сергійовичу мало би виповнитися 45 років.
Шана загиблим захисникам і слава Збройним Силам України!