Свято Миколая у Центрі позашкільної освіти

Дата: 19.12.2018 21:11

Святий Миколай продовжив свою подорож Куликівською громадою і 19 грудня  завітав до новорічно вбраної зали Куликівського Центру позашкільної освіти. Тут педагоги та вихованці  Центру влаштували казкове новорічне дійство до Дня Святого Миколая. Гостями свята були діти із соціально вразливих категорій - сироти, позбавлені батьківського піклування, діти із родин, що опинились у складних життєвих обставинах та діти з прийомних сімей разом із своїми прийомними батьками і опікунами.

Привітати дітлахів з Днем Святого Миколая на свято завітали голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник Куликівського селищного голови Володимир Повозник та заступник голови районної ради Юрій Крепосний . Посадовці поздоровили усіх присутніх зі світлим та радісним святом Миколая, наближенням новорічних і різдвяних свят, зичили діткам та батькам усіляких гараздів, мирного неба, затишку у домівках та новорічних чудес.

Гуртківці Центру розважали гостей святковими новорічними виставами, піснями та танцями.

Маленькі глядачі і самі стали учасниками святкового дійства. Організатори приготували для них цікаву та насичену розважальну програму з конкурсами та рухливими іграми.

Представники Куликівського осередку Асоціації гайдів України передали куликівським дітлахам Віфлеємський вогонь з Єрусалиму, привезений із Всеукраїнського фестивалю дитячих громадських організацій "Ми - українці!", як символ миру і Божої благодаті для Куликівщини і всієї України.

Найбільш очікуваним гостем свята був, звісно, Святий Миколай, який щиро вітав малечу зі святом та наближенням зимових канікул. Кожен маленький глядач та артист отримав від доброго Миколая солодкі пакунки та цукерки.