Селищна рада привітала ветеранів правоохоронних органів

20 грудня заступник селищного голови Володимир Повозник  від імені Куликівської селищної ради привітав ветеранів правохоронних органів району з нагоди Дня вшанування пенсіонерів  та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

За поданням районної організації Почесними грамотами Куликівської селищної ради  були відзначені активісти ветеранського руху Олександр Великодний та Сергій Скрибка.

Урочисте зібрання відбувалося в актовій залі Куликівського відділення поліції.

Ветеранів МВС від нинішнього покоління правоохоронців привітав заступник начальника   Куликівського відділення поліції  Олександр Лапко.

Колишніх колег  та побратимів вітав голова районної організації Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів МВС України" Леонід Корнійчик.

Активним учасникам ветеранського руху  були вручені відзнаки Головного управління поліції України в Чернігівській області, профспілкові відзнаки та відзнаки РО ВГО "Асоціація ветеранів МВС України".