У 2018 році селищна рада придбала цілий арсенал господарської техніки

Дата: 22.12.2018 17:31

21 грудня перед початком 20-ї сесії депутати селищної ради та запрошені на сесію  мали змогу наочно побачити  як плідно спрацювала цьогоріч селищна рада у освоєнні державних субвенцій. У дворі селищної ради   працівники комунальних підприємств влаштували виставку придбаної у 2018 році техніки.

У рамках реалізації виграного селищною радою проекту "Створення  умов для самодостатньої діяльності комунального підприємства "Куликівське ВУЖКГ" за кошти субвенції з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році Куликівська селищна рада придбала:

- трактор МТЗ 82.1 Беларус;

- автобус Еталон;

- екскаватор-навантажувач;

- сміттєвоз МАЗ "Влів";

- причіп для трактора МТЗ 82.1;

- 10 сміттєвих контейнерів;

- дорожний коток.

За кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури об"єднаних територіальних громад придбано у 2018 році:

- трактор МТЗ 82.1 Беларус;

- трактор МТЗ 320.4 Беларус з відвалом і щіткою;

- дві роторні косарки;

- подрібнювач гілок;

21 грудня у другій половині дня доправили до Куликівки відвал до трактора МТЗ 82.1, придбаний на зекономлені кошти  державної субвенції на розвиток інфраструктури об"єднаних територіальних громад. Крім того, до кінця року за ці ж кошти буде придбано додатково ще 17 сміттєвих контейнерів.

За кошти селищного бюджету придбано відвал до трактора МТЗ 82.1 та  причіп до трактора МТЗ 320.4.