Перші п’ять точок, де розташовані сміттєві контейнери, вже з’явилися у Куликівці

Дата: 16.01.2019 14:42

Комунальники селищної ради розпочали роботу по встановленню сміттєвих контейнерів по селищу Куликівка.

Як і було анонсовано раніше, металеві баки для твердих побутових відходів та поряд з ними контейнери для пластикових пляшок встановлені у дворах багатоповерхівок селища.

Поки що роздільний збір сміття у Куликівці починають з двох позицій - пет-пляшки окремо у металеві контейнери, виготовлені Куликівським ВУЖКГ,  та  решта сміття, для збору якого встановлюють євроконтейнери, придбані селищною радою наприкінці минулого року за кошти державної субвенції.

Робота буде продовжена. Решту контейнерів буде встановлено у дворах інших багатоповерхівок та громадських місцях.