Куликівщина вшанувала пам"ять загиблого у зоні проведення АТО Сергія Парубця

Дата: 18.01.2019 17:44

18 січня, у день 4-х роковин загибелі під Донецьким аеропортом  19-річного Сергія Парубця з Дрімайлівки, у стінах рідної Дрімайлівської школи героя зібралася громадськість Куликівщини щоб ушанувати пам"ять відважного земляка.

У музейній кімнаті, присвяченій Сергію Парубцю, відбувся пам"ятний захід, у якому взяли участь  воїни-АТОвці  Юрій Силенкко та Олег Клочок, заступник селищного голови Володимир Повозник, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, виконувач обов"язки стрости сіл Дрімайлівка і Будище Петро Шило, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець, військовий  комісар райвійськкомату  Тарас Бондаренко, вчителі шкіл громади, працівники Дрімайлівської школи.

Присутні переглянули фільм-спогад про загиблого героя,  запалили свічу  та вшанували пам"ять Сергія хвилиною мовчання.

Прозвучали слова пам"яті хороброму молодому воїну і  вдячності його родині  від  Володимира Повозника, Олексія Ракоїда, Любові Наумець, директора школи Любові Безпалої.

Вчитель фізичного виховання Дрімайлівської школи Володимир Зоценко  також згадав добрим словом випускника школи - Сергія Парубця, який віддав молоде життя за Україну, та  повідомив, що  по завершенні   заходу у спортивній залі школи відбудеться турнір з настільного тенісу серед вчителів шкіл громади, присвячений пам"яті Сергія Парубця.

Любов Наумець вручила Грамоти  від  народного депутата  за вшанування пам"яті про героя-земляка Любові Безпалій  і Володимиру Зоценку та кошти на проведення турніру.

До початку проведення заходу у школі   представники влади відвідали могилу загиблого героя. Тут були присутні  мама і вітчим Сергія. Посадовці поклали квіти на могилу Сергія та  вшанували хвилиною мовчання пам"ять  відважного земляка - захисника України.