ID-картка обов’язкова для реєстрації участі в ЗНО!

Дата: 21.01.2019 11:54

Державна міграційна служба Куликівського району НАГАДУЄ.

Відповідно до вимог чинного законодавства, кожен учень, якому виповнилося 14 років, для участі в ЗНО повинен мати ІD-картку! В зв’язку з початком 5 лютого 2019 року реєстрації в зовнішньому незалежному оцінюванні, нагадуємо про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України!

Для оформлення ІD-картки, не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років, школяру необхідно особисто звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем реєстрації та подати наступні документи:

- свідоцтво про народження;

- паспорти батьків (або один з них);

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків  Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний код) або повідомлення про відмову від його прийняття.

Біометричний документ для таких громадян оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня подання документів та оформлення заяви-анкети для його отримання. Для зазначеної категорії осіб паспорт оформляється на чотири роки.