ДОКУМЕНТИ НАДІСЛАНІ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ І ТВОРЧОСТІ» КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.01.2019 10:13

Відповідно до частин 5, 6 статті 214 Закону України «Про культуру», Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради оприлюднює документи, подані для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи до 28.01.2019 року можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну адресу: upravlinnia.oktsms@gmail.com  (з позначкою «пропозиції та зауваження щодо кандидатури»), які будуть передані конкурсній комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради.