100-річний ювілей відзначила Уляна Андріївна Петухова з Бакланової Муравійки

Дата: 24.01.2019 19:59

24 січня свій 100-річний ювілей відзначила  жителька села Бакланова Муравійка Петухова Уляна Андріївна.

Від імені Куликівської селищної ради ювілярку привітали заступник селищного голови Володимир Повозник та в.о. старости села Б.Муравійка Наталія Притиковська.

Вітальні слова і щирі побажання висловили поважній іменинниці перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко та заступник голови районної ради Юрій Крепосний.

У гостинній оселі Петухових зібралися діти, онуки, маленька правнучка Уляни Андріївни, найближчі родичі, односельці.

Ювілярці дарували теплі слова і найкращі побажання, квіти і подарунки.

Уляна Андріївна має велику і дружну родину: виростила трьох синів і доньку. Зараз живе із сином Юрієм та невісткою Антоніною. Вдячні діти і онуки люблять і бережуть ювілярку, продовжуючи цим її літа,щороку збираються разом відзначити День народження голови родини.