"Крок до успіху" горбівських школярів

  • 757

25 січня у Горбівській школі започаткували свято вшанування кращих учнів школи: переможців і призерів предметних олімпіад, активних учасників спортивних змагань, мистецьких заходів, активістів шкільного самоврядування і громадського життя села "Крок до успіху".
 

Подібні заходи проходять і в інших школах громади та вже стали гарною традицією. Піонером серед них є "Зірковий олімп" Ковчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Л.Деполович. 
 

Натхненником і меценатом Горбівського свята став заступник голови обласної ради Арсен Дідур, який підтримує подібні заходи і в інших школах.
 

Посадовець побажав юним горбівчанам пройти свої кроки до успіху, знайти своє покликання і бути щасливими. Арсен Дідур вручив відзнаки і подарунки за успіхи у навчанні, спорті, культурному і громадському житті школи, села і громади кращим учням навчального закладу.
 

Відродженням давніх українських традицій меценатства і опіки над освітянськими закладами з боку влади і успішних людей назвав подібні шкільні заходи заступник селищного голови Володимир Повозник. Він побажав святу довгого життя а горбівським школярам нових досягнень.
 

Вітальні слова і подарунки від депутата обласної ради Віктора Труша передала горбівчанам його помічник Наталія Коновалова.
 

В.о. старости села Анатолій Ревко подякував меценатам за підтримку ініціативи горбівців про започаткування у їхній школі свята "Крок до успіху" і побажав школярам наполегливо і впевнено крокувати до свого успіху.