ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ І ТВОРЧОСТІ» КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.01.2019 15:22

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ
КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ,
ДОЗВІЛЛЯ І ТВОРЧОСТІ» КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради повідомляє, що 30 січня 2019 року у приміщенні Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради в один день два етапи:
- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами о 10.30 год.
- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасника
конкурсу, заслуховування публічної презентації проектів програм розвитку закладу на один та п’ять років та проведення співбесіди о 11.30 год.
На першому етапі конкурсу за рішенням комісії до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради допущена ПРИХОДЬКО Світлана Володимирівна.
На другому етапі конкурсу, керуючись Законом України «Прокультуру», конкурсною комісією шляхом голосування прийняте рішення про визначення переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради:
ПРИХОДЬКО СВІТЛАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ.