Вершинова Муравійка минулого року отримала освітлення. Цього року тут планується будівництво водозабірної свердловини

Дата: 01.02.2019 17:51

1 лютого цьогорічний цикл загальних зборів громадян відкрила Вершинова Муравійка.

Від Куликівської селищної ради у зборах взяли участь Куликівський селищний голова Наталія Халімон, перший заступник селищного голови Сергій Калашник. Були також присутні депутат обласної ради Віктор Труш, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, головний лікар Куликівської ЦРЛ Оксана Хорошок, начальник управління соціального захисту населення РДА Юлія Постернак, дільничний інспектор Роман Неговський.

На збори прийшли активні вершиновомуравійці, яким небайдужа доля свого села.

В.о.старости села Людмила Андрієнко прозвітувала про роботу у 2018 році.

Про профілактику злочинності на території села доповів дільничний інспектор Роман Неговський.

Наталія Халімон говорила про підсумки роботи Куликівської ОТГ у 2018 році, про плани на цей рік. Минулого року у Вершиновій Муравійці реалізували проект реконструкції вуличного освітлення. Вперше за багато років жителі села мають змогу діставатися до залізничного вокзалу у вечірній час по освітлених вулицях. У 2019 році у селі планується будівництво глибоководної свердловини для забезпечення жителів села якісною питною водою.

Посадовці і гості відповідали на запитання жителів села.

Проблемні питання, які озвучили вершиновомуравійці на зборах: відсутність ветеринара у селі, інвестор (ТОВ "Кернел") не віддав договори оренди землі. Були запитання щодо призначення субсидій.

Рішенням загальних зборів були затверджені місцеві податки і збори, розмір яких залишили на рівні минулого року.