Військово-патріотичний турнір пам"яті Ігоря Сніжка

  • 729

1 лютого в Куликівській школі відбувся військово-патріотичний турнір "Нумо, козаченьки!", присвячеий пам'яті загиблого в зоні АТО (3 лютого 2015 р) полковника ЗСУ Ігоря Сніжка з Куликівки та всіх загиблих і померлих воїнів АТО з Куликівщини. Змагалися команди юнаків 11 класу "Вояки" та 10 класу "Козаки". Гостями турніру була команда ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (колишні учні школи).
Почесні гості турніру - заступник військового комісара майор ЗСУ Олександр Киянець, учасники АТО Олег Клочок та Олег Бойко.

Начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту селищної ради та помічник депутата Любов Наумець привітали учасників турніру, побаджали чесної боротьби та перемоги найсильнішим.

Оцінювало вправність майбутніх захисників України поважне жюрі у складі: голови громадської організації ветеранів АТО Миколи Безбородька, в.о. директора ДЮСШ Павла Бугая та студента Національного універститету "Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка" випускника школи Ярослава Яцини. 
Майбутні воїни змагалися в кількох конкурсах: представлення, стройова підготовка, розряджання і споряджання магазина, розбірка та збірка автомата, арм-реслінг, теоретична підготовка, перетягування канату. 
Змагатися на повну командам допомагала активна підтримка залу. У перервах між конкурсами звучали патріотичні пісні у виконанні артистів школи.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда 10 класу "Козаки".

Справжній військовий вишкіл та злагодженість продемонструвала команда ліцеїстів.

Переможці і призери отримали грамоти та солодкі подарунки від Куликівської селищної ради та народного депутата України Валерія Давиденка.

На початку змагань учасники заходу переглянули відеоролик про загиблих героїв-земляків Ігоря Сніжка та Сергія Парубця, а також вшанували хвилиною мовчання пам"ять усіх загиблих захисників України.