Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 05.02.2019 15:12

Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- заступника начальника Управління  - начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту  Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів: повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, досконале володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років, навики роботи з документами та комп’ютерною технікою, досвід організаційно-кадрової роботи;

- головного спеціаліста з інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту  Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів: повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, досконале володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3 роки, навики роботи в галузі інформаційних технологій та комп’ютерної обробки інформації.

Перелік документів на участь у конкурсі на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Куликівської селищної ради , такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 7 березня включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-22-29».

Заступник Куликівського

селищного голови з гуманітарних питань                                         В.Л. Повозник