В Орлівці підключили новозбудовану водозабірну свердловину

Дата: 05.02.2019 16:46

5 лютого Орлівці підключено водозабірну свердловину, яка збудована у кінці минулого року за кошти державної субвенції при співфінансуванні із селищного бюджету.

Свердловина збудована на перспективу - від неї з часом по селу можна буде прокласти водогін. Передбачено також підключення пожежного гідранту, що дуже важливо для віддаленого від села. У разі виклику пожежної бригади з Куликівки тут можна швидко поповнити запас води для пожеженого автомобіля.

Наразі тут провели упорядкування і встановили колонку. Надалі планують встановити на цьому місці привабливу альтанку. Відтепер тут жителі села зможуть набирати для своїх потреб якісну питну воду.

Першою смачну воду із нової глибоководної свердловини спробувала в.о. старости села Орлівка Валентина Бусел.