Розпочали будівництво нової лікарської амбулаторії у Салтиковій Дівиці

Дата: 07.02.2019 16:57

7 лютого  в Салтиковій Дівиці на території лікарської амбулаторії розпочали будівництво нової лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.  Будівництво проводиться за рахунок коштів державного бюджету в рамках програми «Сільська медицина».

Загальна вартість проекту 6 млн 389 тис. грн,  в тому числі, співфінансування  із селищного бюджету – 621 413 грн.

Замовником робіт є Управління капітального будівництва облдержадміністрації, виконавцем будівництва – ТОВ «Фенікс +».

Очікуваний термін завершення робіт – вересень 2019 року.

Теперішньому приміщенню Салтиково-Дівицької лікарської амбулаторії  більше ста років і воно вже давно знаходиться в аварійному стані.

Завдяки державній програмі «Сільська медицина» ще цього року жителі  села матимуть можливість отримувати якісні медичні послуги у  просторому світлому і сучасному медичному закладі.