ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

Дата: 13.02.2019 16:54

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ директора Орлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної

12 лютого 2019 року у приміщенні Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради відбулося друге засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Орлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради, на якому була представлена презентація перспективного плану розвитку закладу освіти та проведено  співбесіду з кандидатом, складено письмовий іспит.

Керуючись  «Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Куликівської селищної ради», затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Куликівської селищної ради від 10 жовтня 2018 року №358  конкурсною комісією шляхом голосування прийняте рішення про визначення переможця конкурсу з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Орлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради:

САВЧЕНКО АЛЛУ ІВАНІВНУ.