Планом перспективного розвитку Куликівської ОТГ цього року по Горбовому передбачений ремонт доріг

13 лютого  відбулися загальні збори громадян у Горбовому. Небайдужі горбівці зібралися у актовому залі місцевої школи.

У зборах взяли участь запрошені гості: Куликівський селищний голова Наталія Халімон, перший заступник селищного голови Сергій Калашник, депутат обласної ради Віктор Труш, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Куликівському районі Анатолій Губський, дільничний офіцер поліції Роман Неговський.

Виконувач обов»язків старости села Анатолій Ревко прозвітував про роботу у 2018 році.  На території Горбівського округу, до якого входять власне саме Горбове та маленькі села Глузди і Уборки, проживає на сьогодні 1163 чол. Тут дуже розвинена соціальна інфраструктура: працюють школа, дитячий садок, ФАП, будинок культури, бібліотека, ветдільниця, поштове відділення. Горбівський будинок культури продовжує утримувати лідерські позиції серед сільських клубних закладів. Минулого року заклад надав платних послуг на суму 17300 грн. Громада має добру підтримку агропідприємств-орендарів  - ТОВ «Полісся», ТОВ «Егрес-Агро», ТОВ «Горбів Агро», ТОВ «Агоростарт Україна». Створення об»єднаної громади принесло до Горбового позитивні зміни у вигляді можливості реалізувати у 2018 році дороговартісні проекти реконструкції  вуличного освітлення та будівництва водозабірної свердловини.  Крім того, було зроблено і багато інших справ. Встановлено дві автобусні зупинки,  здійснено капітальний ремонт обеліску, встановлено протипожежну сигналізацію  у дитсадку. За державні кошти проводився ремонт центральної дороги. Проводилися роботи з благоустрою. У планах на поточний рік – ремонт доріг та забезпечення стабільної роботи усіх закладів на території Горбівського округу.

Із співдоповіддю виступила Куликівський селищний голова Наталія Халімон: досягнення Куликівської громади за 2018 рік найяскравіше демонструє загальноукраїнський рейтинг фінансової спроможності ОТГ, який підготував Мінрегіонбуд  – серед 87 великих громад Куликівська ОТГ посіла 38 місце, за динамікою надходжень бюджетних коштів – 6 місце в Україні.   Створено власний парк комунальної техніки, продовжується робота по створенню сучасного Центру надання адміністративних послуг. Напрямки роботи минулого року – реконструкція вуличного освітлення, будівництво і ремонт водозабірних свердловин, ремонт доріг. Плани на цей рік – виготовлення Генеральних планів  по окремих селах, ремонт доріг, будівництво свердловин у Баклановій та Вершиновій Муравійках. Планом перспективного розвитку Куликівської ОТГ на 2019-2020  у 2019 році по  Горбовому передбачений ремонт доріг.

Про свою роботу прозвітували депутати селищної ради від Горбового Валентина Дєдкова і  Тетяна Шемендюк.

Дільничний офіцер поліції Роман Неговський прозвітував перед жителями Горбового про роботу по забезпеченню законності правопорядку на території села.

На зборах також виступили: депутат обласної ради Віктор Труш, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець,  голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Куликівському районі  Анатолій Губський.

Відбулося активне обговорення звітів і виступів гостей. Жителі села ставили багато запитань.

Питання і проблеми, які озвучили жителі Горбового на зборах:

• безпритульні і бездоглядні собаки вільно бігають по селу, наражаючи на небезпеку його жителів;
  • потреба зміни графіку роботи пересувного поштового відділення;
  • упорядкування сільського сміттєзвалища;
  • руйнування сільських доріг важкою технікою сільгосппідприємств;
  • організація підвозу до ранкових електропотягів;
  • можливість встановлення у селі термінала;
  • неякісний Інтернет.

Рішеннями загальних зборів звіт в.о. старости села Анатолія Ревка та дільничного офіцера поліції Романа Неговського взято до відома, а також затверджено місцеві податки і збори.