Вшанували пам"ять загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 13.02.2019 20:26

15 лютого виповнюється 30 років від дня виведення радянських військ з Афганістану.

13 лютого, напередодні відзначення цієї дати та Дня вшанування учасників бойових на території інших держав, голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів "Козак" Микола Прищепа, члени організації Василь Зубок, Іван Кравченко та голова районної ветеранської організації Анатолій Мацьвійко взяли участь в урочистих зборах та святковому концерті для учасників бойових дій в Республіці Афганістан, на територіях інших держав, ветеранів Другої світової війни та Збройних Сил, воїнів Чернігівського гарнізону, учасників АТО/ООС, які відбулися в обласному драмтеатрі ім. Т.Г. Шевченка.

Цього ж дня ветерани відвідали могили загиблих і померлих побратимів, поклали квіти та вшанували їх пам"ять хвилиною мовчання.

Куликівська селищна рада відгукнулась на звернення районної організації воїнів-інтернаціоналістів "Козак"  і надала фінансову підтримку на організацію покладання квітів на могили загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів.