Селищний бюджет за 2018 рік виконано на 102 %

19 лютого  відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Вела засідання Куликівський селищний голова Наталія Халімон.

На порядок денний було внесено 15 питань:

1. Про звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік.
  2. Про внесення змін до бюджету.
  3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 13 вересня 2018 року №142 «Про харчування дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах».
  4. Про затвердження розрахунку кошторисної заробітної плати для будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт на 2019 рік.
  5. Про затвердження розрахунків різниці в тарифах.
  6. Про надання дозволу на видалення дерев.
  7. Про клопотання до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
  8. Про скасування реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.
  9. Про присвоєння  поштової адреси нежитловій будівлі.
  10.  Про уточнення  поштової адреси домоволодіння.
  11. Про уточнення поштової адреси житлового будинку.
  12. Про уточнення  поштової адреси домоволодіння.
  13. Про погодження кандидатури на посаду директора позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради.
  14. Про затвердження висновку опікунської ради.
  15.  Про виконання батьківських обов’язків Шаренковою Аліною Вікторівною.

По першому і другому питаннях порядку денного  доповідала начальник фінансового управління  селищної ради Лариса Авжи, яка надала детальну інформацію про виконання селищного бюджету за 2018 та поточні  зміни, які необхідно  внести до цьогорічного бюджету на фінансування нагальних потреб Куликівського ВУЖКГ(ремонт двигуна екскаватора та причепа)  та Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту селищної ради (оплата за енергоносії). За 2018 рік селищний бюджет виконано на 102 %.

Після обговорення бюджетних питань  було ухвалене рішення внести їх на розгляд двадцять другої сесії селищної ради, яка відбудеться 20 лютого 2019 року.

Рішенням виконкому надано дозвіл на видалення аварійних дерев (9 заяв).

Члени виконкому погодили кандидатуру Савицького Юрія Михайловича, жителя смт Куликівка, 1964 р.н. на посаду директора комунального закладу «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради  та внести  її на затвердження сесії селищної ради.

Було розглянуто інші поточні питання, по яких прийняті відповідні рішення.

Детальніше з рішеннями виконкому селищної ради від 19.02.2019 можна ознайомитись на цьому сайті у рубриці  «Виконавчий комітет селищної ради».