ГУ ДФС у Чернігівській області: Заповнити декларацію допоможе   банер «Декларування доходів громадян»

Дата: 19.02.2019 10:18

Нагадуємо, декларацію про майновий стан і доходи громадянам необхідно подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси до 1 травня 2019 року. Зкористатись правом на податкову знижку можна до 31 грудня 2019 року.

На допомогу громадянам на офіційному порталі Територіальних органів ДФС у Чернігівській області (http://ch.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2019/informatsiyni-) функціонує банер «Декларування доходів громадян», в якому розміщено копії нормативно-правових актів, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, інформацію щодо осіб, які зобов’язані подавати декларацію, випадків, коли така декларація не подається, форму річної податкової декларації і приклади її заповнення, порядок подання декларації в електронному вигляді через Електронний кабінет платника, щодо подання декларації для отримання податкової знижки тощо.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області