Від погашення боргу  до бюджету надійшло понад 3,5 мільйона гривень

В Управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що впродовж січня поточного року 340 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок 2019 року, скоротили його в абсолютному значенні на загальну суму 4,3 млн гривень.  Повністю сплатили свою заборгованість перед державою 205 суб’єктів господарювання.

З початку року в рахунок погашення податкового боргу спрямовано до зведеного бюджету понад 3,5 млн грн, в тому числі до державного бюджету надійшло близько 1,8 млн гривень.  А саме, за рахунок виставлення інкасових доручень на рахунки підприємств боржників – понад 227 тис грн, надходження від платників, що перебувають у процедурі банкрутства – 1,7 млн грн, від відділів ДВС – близько 322 тис гривень.

Надходження коштів до зведеного бюджету за рахунок реалізації безхазяйного майна становлять майже 59 тис грн, у тому числі до державного бюджету –  близько 19 тис грн, а до місцевих бюджетів –  більше 40 тис гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області