Оголошено конкурс громадських проектів на 2020 рік

Дата: 02.04.2019 15:19

На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2020 рік.

Програмою на проведення конкурсу проектів у 2020 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2020 рік.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тисяч гривень.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до оголошення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з 29.03.2019 до 29.08.2019 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.

Більш детальна інформація про проведення конкурсу знаходиться за посиланням:http://cg.gov.ua/index.php?id=28034&tp=1 (рубрика «Конкурси проектів для ІГС» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 67-86-94.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації