Захист прав у сфері орендних відносин та земельного законодавста

Дата: 09.04.2019 16:15

До уваги жителів смт Куликівка та Куликівського району!

Заплановано проведення в смт Куликівка Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення мобільного консультативного пункту планується на 12 квітня 2019 року, з 10.00 до 12.00 год. в приміщені Куликівської селищної ради (вул. Миру, буд. 67, смт Куликівка Чернігівської області, 16300).

В ході заходів відбудеться прийом громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства фахівцями Головного територіального управління юстиції області, відділу Держгеокадастру, місцевого бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуємо до участі у заході представників аграрного бізнесу, жителів та аграріїв району, місцеві засоби масової інформації.