Творчий вечір духового оркестру

Дата: 01.05.2019 10:34

30 квітня в Центрі культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради відбувся творчий вечір духового оркестру під керівництвом Віктора Срібного.
Півтори години живої інструментальної музики, розповідь ведучої Світлани Приходько і спогади керівника про історію і здобутки колективу, який у нинішньому складі відзначив своє 18-річчя, виступи солістів - Ярослава Косолапа, Єви Смаль, Івана Куксенка, Станіслава Гущі під супровід оркестру створили незабутню атмосферу у залі.
Вшанувати свій колектив зібралися його учасники різних поколінь, які нині продовжують свій шлях у військових оркестрах, і зовсім юні музиканти.
Овації залу дісталися музичному номеру Диксиленд "Веселий оркестр".
Від Куликівської селищної ради колектив вітала начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту Світлана Масльонка. Посадовець вручила оркестру в особі його керівника Віктора Срібного Почесну грамоту Управління за внесок у розвиток культиури громади, зокрема інструментального жанру,  та з нагоди 18-річчя колективу.
Музичними номерами і подарунками колег по сцені вітали народний аматорський ансамбль народної пісні "Веселинка" і народний аматорський хор "Льонок".
Теплі слова вдячності керівнику колективу Віктору Срібному прозвучали на сцені від матері колишнього вихованця оркестру, а нині артиста Київського муніципального естрадно-духового оркестру Юрія Береговця Наталії Береговець.
У виконанні оркестру прозвучали ліричні композиції, марші, пісні з кінофільмів, українські народні мелодії.
Віктор Срібний подякував глядачам і озвучив, що концерт є благодійним і кошти від нього надійдуть на лікування Соломійки Лукашенко.