Молодіжний фестиваль "Куликівщина має талант"

4 травня в Центрі культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради відбувся молодіжний  фестиваль «Куликівщина має талант».

Бажання взяти участь у талант-шоу виявили учні Куликівської мистецької школи та вихованці-аматори активних клубних закладів громади.

На фестивалі талантів юні учасники не лише  продемонстрували індивідуальні таланти і досягнення, а й представили результати роботи свого закладу з дітьми та молоддю.

Таланти Куликівщини були представлені в багатожанровій та різновіковій палітрі в наступних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний та оригінальний жанри.

Оцінювало творчість учасників професійне журі у складі: керівника народного аматорського ансамблю народної пісні «Веселинка», викладача Куликівської мистецької школи  Віктора Снопка,  директора комунального закладу «Куликівська центральна бібліотечна система»  Інни Янголь,  викладача Куликівської мистецької школи Інни Мацвійко та  культорганізатора Куликівського центру позашкільної освіти Лариси Оснач.

З головної сцени громади Куликівщина вкотре продемонструвала, що багата на  юні таланти, які достойно тримають естафету культурної спадщини старших поколінь.

Переможцями фестивалю у кожній номінації стали: інструментальний жанр - Артем Беленок (Куликівка), хореографія: танцювальний колектив "Перлина" (Горбів) та  хореографічний колектив "Надія" (С.Дівиця), оригінальний жанр - Роман Палагута (Б.Муравійка), вокал: Катерина Рак (Куликівка), Лідія Заїка (Куликівка) та Софія Ященко (С.Дівиця).

Всі учасники отримали дипломи за зайняті місця, а найкраще виконання в номінації були відзначені ще й подарунками.