День вишиванки в Куликівській громаді

Дата: 16.05.2019 18:07

16 травня Куликівська громада   святкувала День вишиванки. Це відносно молоде свято, яке вже набуло міжнародного масштабу, Куликівщина підтримує вже кілька років поспіль. Щороку третього четверга травня Куликівка і села перетворюються на квітучий сад різнокольорових вишиванок, орнаментів,  від автентичних старовинних з бабусиної скрині до сучасних стилізованих, вишитих власноруч , які куликівці від найменших до найстарших вдягають з великим задоволенням.

Цьогоріч дійство на площі Куликівки зібрало юних і дорослих шанувальників національного одягу на веселе святкування.

Ведучі розповідали про історію виникнення Дня вишиванки, про коріння та значення вишиванки для українців. Проводили дефіле вишиванок від наймолодших до найстарших, колективів установ, цікаві конкурси про вишиванку, переможці і учасники яких отримали подарунки. Нагороджували переможців фотоконкурсу  світлин у вишиванках, який проводили напередодні свята у соцмережах.

Лунали запальні українські пісні.

Тут панував справжній український дух!

Куликівка сьогодні вшановувала свій всесвітньо відомий бренд разом зі всією Україною та усім світом.

Традиційно долучився до свята і колектив Куликівської селищної ради дружно вдягнувши на роботу вишиванки.