Куликівський "Шкільний Олімп"

  • 733

16 травня у Центрі культури, дозвілля і творчості селищної ради Куликівська школа урочисто проводила першу церемонію нагородження  «Шкільний Олімп – 2019».   На свій перший зірковий олімп цього дня сходили учні, якими  пишається найбільша школа громади. Це переможці і призери районних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів та ігор, спортивних змагань.

 

- Куликівська школа по-праву заслужила свій Зірковий олімп, бо тут плекають потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.  Кращі учні школи під мудрим наставництвом своїх викладачів безліч разів брали участь у  різного рівня олімпіадах і конкурсах та ставали їх переможцями і призерами, - наголосила у вітальному слові директор школи Ольга Труш. Керівник закладу подякувала   меценатам свята  та селищній раді за підтримку школи.

 

Почесні грамоті та омріяні статуетки кращим з кращих  у кількох номінаціях вручали поважні гості свята – ідейний натхненник, засновник та меценат  проведення «Зіркового олімпу» у школах Куликівщини заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур та депутат обласної ради Віктор Труш,  заступник міністра юстиції України з питань Європейської інтеграції Сергій Петухов та  державні експерти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності міністерства юстиції України Тетяна Морарь та Дмитро Зінченко, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк  та начальник управління державної реєстрації  нормативних актів, правової роботи, та правової освіти головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Людмила Кузьміна, Куликівський селищний голова Наталія Халімон та начальник Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка.

 

Гості вітали номінантів із заслуженими  перемогами і наголошували, що це тільки перший Олімп, а далі їх чекає безліч вершин і досягнень, які стануть можливими тільки завдяки наполегливій праці.

 

Арсен Дідур у вітальному слові вкотре оприлюднив своє переконання в тому, що Куликівщина – край багатий талантами, інтелектом і креативом.

 

Список нагороджених в  усіх номінаціях.

 

На святі дякували й тим, без кого ці досягнення не стали б можливими – вчителям і батькам учнів.

 

Вдало доповнили і прикрасили церемонію нагородження проникливі і веселі пісні, креативні і запальні хореографічні композиції у виконанні учнів школи.