Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 11.05.2019 14:14

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Куликівської селищної ради (віддалене місце роботи: с. Орлівка, с. Горбове, с. Вересоч та с. Салтикова Дівиця), чотири посади, вимоги до претендентів: повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, навики роботи з документами та комп’ютерною технікою. Бажано проживання за місцем роботи.

Перелік документів на участь у конкурсі на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Куликівської селищної ради , такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 10 червня включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-22-29».