Випускний бал в Куликівському дитячому садку

Дата: 22.05.2019 18:40

21-22 травня  в  Куликівському дитячому садочку "Ромашка" святкували випускні бали.

Ошатно вдягнені маленькі  вихованці демонстрували батькам,  працівникам  та гостям закладу свої пісенні, хореографічні, акторські  та інші таланти і вміння, якими оволоділи за роки  навчання у дошкільному закладі.

Від Куликівської селищної ради чарівних випускників садочка, батьків та колектив закладу вітала начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту Світлана Масльонка.

Посадовець наголосила, що Нова українська школа вже чекає майбутніх першачків, закликала батьків бути активними і разом з вчителями допомагати своїм дітям розвиватися і досягати перемог.

Всі випускники отримали від селищної ради пенали з набором шкільного приладдя. А для розвитку дитячого садка селищна рада найближчим часом придбає проектор з екраном і стільці.

До вітальних слів долучилися помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець та помічник заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура Катерина Буй. Вони передали  вітання від народних обранців та подарунки випускнивам і закладу.

Директор садочка Ірина Гарбуз привітала випускників та побажала успіхів  у новому шкільному  житті.

За українською традицією батьки благословили своїх дітей на новий відповідальний період життя -  навчання у школі.