Звітний концерт Куликівської дитячої мистецької школи

Дата: 22.05.2019 19:33

22 травня в Центрі культури, дозвілля і творчості відбувся звітний концерт Куликівської дитячої мистецької школи.

Вихованці і викладачі закладу представили глядачам цікаву різножанрову програму: сольний і хоровий спів, інструментальне виконання, хореографія.

Заклад нещодавно отримав нову назву - митсецька школа, яку стовідсотково підтвердив. Рівень виконавської майстерності вихованців школи зростає з кожним роком. Про це свідчать численні перемоги на обласних, всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсах.

Директор школи Ольга Пустовіт привітала учнів з успіхами і перемогами та вручила свідоцтва цьогорічним випускникам.

Інструментальний ансамбль "Канцона" присвятив свій виступ пам"яті організатора і багаторічного незмінного керівника оркестру народних інструментів Володимира Пустовіта.