"Успіх - 2019" у Дрімайлівській школі

  • 899

24 травня  найкреативніше відзначила свято Останнього дзвоника Дрімайлівська школа.

 

У сільському будинку культури відбулося  феєричне свято  під назвою «Успіх -2019», на якому   нагороджували кращих учнів школи - переможців і призерів предметних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань. Свій Зірковий олімп школа проводила також за підтримки основоположника і мецената  подібних свят у школах громади - заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура.  Від його імені юних номінантів і учасників свята привітала помічник депутата Катерина Буй.

 

Переможців  в різних  номінаціях вітали з першим шкільним Успіхом та вручали Грамоти, статуетки та грошові премії почесні гості свята:   начальник Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту  Куликівської селищної ради  Світлана Масльонка, головний спеціаліст  з інформаційних технологій загального відділу селищної ради Лідія Чобітько,  представник інвестора - ТОВ «Гетьманське» Олександр Габелков, в.о. старости  села Петро Шило та керівники сільських закладів.

 

Світлана Масльонка вручила нагороди переможцю номінації «Вчитель -2019». Ним став викладач фізичної культури та основ здоров»я Володимир Зоценко, який також отримав  Грамоту Управління   за досягнення в роботі.  Від селищної ради Світлана Масльонка вручила школі сертифікат на подарунок – мотокосу для догляду за територією школи. Посадовець також нагородила грамотами переможців і призерів предметних олімпіад.

 

Кожному номінанту присвятили окрему сторінку у фотопрезентації, а ведучі свята  розповідали про їхні успіхи і вподобання.

У номінації "Лідер -2019" перемогу здобула Аліна Демиденко - цьогорічна випускниця школи. Кращою у номінації "Спортсмен - 2019" стала Вікторія Ухабова.  В номінації "Чарівний голос - 2019" перемогла Олександра Шаренкова. Учень 3 класу Ігор Кацап переміг  у номінації "Поліглот - 2019". Переможцем в номінації "Умілі руки -2019" став учень 7 класу Сергій Сивай.  У номінації "Аматор сцени - 2019"   першість віддали  Аллі Бруховецькій.

Святковий настрій переможцям і гостям церемонії створювали учні школи і місцеві аматори. Чудові пісенні і танцювальні номери додавали теплої атмосфери. Бурхливі овації залу супроводжували  акробатичний танець із складними трюками у виконанні учнів школи, які самі і були його  хореографами-постановниками.

 

Найтепліші слова і побажання  подальших успіхів переможцям прозвучали від директора школи Любові Безпалої, яка і вручила головний приз  переможниці у номінації «Успіх – 2019» Вікторії Ухабовій – учасниці і призерці численних предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань.

 

Подарунком для учнів школи і переможців огляд –конкурсу «Успіх – 2019» став великий торт та святковий  міні-салют.