Розпочала дію програма, що надає грантову підтримку малому та середньому бізнесу

  • 573

     Куликівська  районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості інформує, що за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України (далі - КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України. 
КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництві меблів. КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України. 
     Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності. Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання необхідно надсилати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org 
Кінцевий термін подачі заявок - 29 лютого 2020 року.
     З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням:https://drive.google.com/open… 
     Тим, хто вже здійснює підприємницьку діяльність, а також безробітним особам, які бажають отримати допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності на умовах співфінансування за рахунок інших джерел, в тому числі коштів місцевих бюджетів та фінансової підтримки від КЕУ можна звернутися до Куликівської районної філії Чернігівського ОЦЗ.