Куликівська громада цікаво і весело святкувала Міжнародний день захисту дітей

  • 515

1 червня багаточисельна різнокольорова юрба школярів і дошкільнят наповнила веселими голосами і щирим сміхом центральну площу і парк Куликівки – тут зібралися найменші жителі Куликівщини, щоб дружно і весело відзначити Міжнародний день захисту дітей.

Розпочалоя свято в центральному парку селища з теплих слів і привітань на адресу найменших учасників заходу - дітей.

Від Куликівської селищної ради юних жителів громади з Міжнародним днем захисту дітей та початком літніх канікул вітав заступник селищного голови Володимир Повозник.

Свої привітання куликівській малечі  адресували перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко та помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Програма свята була дуже насиченою і цікавою: конкурс малюнків на плакатах і на асфальті, ігротека, виїзна торгівля, батути, святковий концерт. Програма концерту була підготовлена юними талановитими артистами з Куликівки та інших сіл громади, які  подарували ровесникам  море позитивних емоцій.

Цікавою новинкою цьогорічного святкування став показовий виступ вихованців секції рукопашного бою спортивного клубу "Октант", який зібрав цілий натовп глядачів.

На святі ніколи було сумувати. Центр позашкільної освіти організував для малечі веселу ігротеку. Поряд вправлялися у майстерності юні футболісти.

Черги дітлахів зібралися біля батуту для малюків, лотків з іграшками, та біля місця, де продавали солодку вату.

 

Цьогорічне свято було ще масовішим, ніж минулорічне. До маленьких куликівчан приєдналися групи школярів з сіл громади.

Призом для переможців конкурсу малюнків на асфальті був безкоштовний святковий обід у кафе "Чікаго" (смт Куликівка).

Всі учасники свята із задоволенням ласували солодощами і смачним морозивом від організаторів свята та спонсорів.