Табір «Деснянка» запрошує на оздоровлення та відпочинок

Дата: 03.06.2019 10:30

Комунальний заклад «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Деснянка» розташований на березі річки Десна у мальовничому куточку Куликівщини – селі Салтикова Дівиця. На території закладу, що займає близько 5 га, розташовані 2 двоповерхові корпуси та 9 окремих будиночків.

У 2019 році «Деснянка» гостинно відчинить двері для усіх бажаючих оздоровитися та відпочити  з 13 липня. Тривалість змін: 14 днів – відпочинкова, 21 день – оздоровча. Вартість перебування дитини у «Деснянці» у 2019 році становитиме 257 грн. на добу. У таборі, як і щороку, буде забезпечено повноцінне і якісне 5-ти разове харчування. Цього року тут відпочиватимуть близько 80 дітей Куликівщини, а також гості з Чернігова, Новгород-Сіверського, Носівки, Києва.

Відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Куликівської селищної ради на 2019-2021 роки за рахунок коштів селищного бюджету планується 100% компенсація вартості путівки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій у районі проведення антитерористичної операції. 50 % вартості путівки компенсують для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей-інвалідів; дітей, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад та олімпіад в ОТГ, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села і селища.

До уваги дітей цікава і різноманітна розважальна програма: спортивні змагання, мистецькі конкурси, ігри, дискотеки, тематичні свята з традиційним Днем Нептуна. Як і щороку, планується робота кількох тематичних загонів: спортивний загін, національно-патріотичного виховання, «мовна школа». Участь у мовній школі допоможе дітям у комфортних умовах відпочинку оволодіти навичками вільного та активного спілкування англійської мовою.

Для урізноманітнення і покращення якості культурного дозвілля дітей до співпраці залучатимуться фахівці КЗ «Центр культури, дозвілля та творчості» Куликівської селищної ради.

Цьогорічна табірна зміна у "Деснянці" обіцяє бути змістовною і цікавою. А свіже повітря та купання в річці у поєднанні з вітамінізованим харчуванням оздоровлять дітей та подарують їх незабутні враження на цілий рік!

Отож, запрошуємо усіх бажаючих відпочити та оздоровитися

у КЗ ПДЗОВ «Деснянка»!