Цікавий і змістовний відпочинок для дітей організовано у пришкільних таборах громади

Дата: 07.06.2019 09:00

Літо - пора відпочинку і оздоровлення для школярів. У Куликівській громаді подбали про те, щоб організувати для своїх дітей цікавий і змістовний відпочинок.

З 1 червня у школах громади розпочали роботу пришкільні табори.  На сьогодні працює 10 таборів, в яких  відпочиває і оздоровлюються 621 дитина. Це 52 % від загальної кількості дітей шкільного віку (не враховуючи 11-класників).

Цікаво і захоплююче проходять виховні заходи у таборах,  діти щоденно подорожують, відвідують музеї, кінотеатри, майстер-класи, навчають у літній мовній школі і просто відпочивають!