Про захист прав дітей, профілактику булінгу та здоровий спосіб життя

Дата: 07.06.2019 15:48

У цікавій розважально-ігровій формі розповіли  школярам фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Куликівської селищної ради спільно із спеціалістами Чернігівського обласного центру соціальних служб, які днями  провели профілактичну роботу в пришкільному таборі «Сонечко», що при Куликівській школі.

Спеціалісти  селищного і обласного Центрів провели цікаві тренінги та ігротеки на тему  взаємовідносин з однолітками та в колективі, формування позитивних рис характеру, профілактика булінгу та пропаганда здорового способу життя.

Юрист обласного центру надав  школярам корисну  інформацію про їхні права та куди можна звертатися в разі їх порушення.

Діти  із задоволенням брали участь у веселих розважальних вправах, конкурсах та вікторинах, які стали для них не лише розвагою, а й джерелом корисної інформації, охоче спілкувалися між собою та з фахівцями Центрів, ділились враженнями та власним досвідом.