Придбаний громадою коток вже асфальтує дороги у селах

Дата: 13.06.2019 08:59

Наступної неділі, 23 червня,  в Куликівській громаді відбудеться велика культурна подія. Ковчинський сільський будинок культури гостинно запросить  аматорські фольклорні колективи громади  та гостей на VIIІ відкритий мандрівний фольклорний фестиваль "Народні скарби Куликівського краю". Цей фестиваль вже став візитівкою Куликівщини і полюбився його жителям і гостям громади.

Цьогорічний господар фестивалю Ковчин активно готується прийняти велелюдний музичний загал і чепуриться  до свята.

За сприяння місцевого інвестора тут почали укладання асфальтового покриття на алеї, що веде до будинку культури та ямковий ремонт  доріг по селу.

На укладанні асфальту працює новий коток, який громада придбала минулого року.  Коток невеликий, але працює досить продуктивно і  що саме головне, здешевлює  для громади вартість робіт з ремонту доріг.