У Куликівці з"явилась нова алея різнокольорових ліхтарів-квітників

Дата: 14.06.2019 21:41

Минуло трохи більше  місяця від часу, коли центральний парк Куликівки освітила алея ліхтарів-конвалій , а у селищі з"явилася нові ліхтарі-квітники.

Днями комунальники селищної ради завершили встановлення вишуканих ліхтарів уздовж кам"яної стіни, що відділяє приміщення ринку від центральної траси.

Ліхтарі працюють на сонячній енергії і  не потребують   підключення  до електромережі. До того ж вони  мають свою родзинку, постійно змінюючи колір, освітлюючи тротуар вздовж стіни, жовтим, зеленим, червоним або білим кольорами.

Крім практичної функції ліхтарі несуть ще й естетичну насолоду жителям і гостям селища, бо це ліхтарі з квітниками, де ціле літо квітуватимуть пишні  петунії.

Цю окрасу  в Куликівці, як і ліхтарі-конвалії у парку, встановили за сприяння депутата селищної ради Віктора Зеленського.