На багатоквартирних житлових будинках встановлюватимуть лічильники обліку теплової енергії та гарячої води

Дата: 18.06.2019 12:50

На останньому засіданні виконавчого комітету селищної ради, яке відбулося 14 червня 2019 року, начальник Куликівської дільниці теплових мереж АТ «Облтеплокомуненерго» Анатолій Лузан повідомив,  що  на виконання Закону України  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  на їх організацію, як оператора зовнішніх інженерних мереж,  покладається обов»язок  встановити на багатоквартирних житлових будинках, які є споживачами послуг АТ «Облтеплокомуненерго», вузли комерційного обліку (лічильники).

До початку опалювального періоду лічильники обліку теплової енергії   будуть встановлюватися  на будинках по вул.. Миру, 73, Миру 116, Партизанська, 3 та Партизанська, 5. На будинках по вул. Миру, 71, 73, 81, 81 а, 81 б будуть встановлюватися лічильники  обліку гарячої води.

Згідно ч.6 ст. 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені АТ «Облтеплокомуненерго», відшкодовуватимуться споживачами відповідних послуг, тобто мешканцями будинків.

Сума витрат на встановлення лічильників буде розподілена  пропорційно між  споживачами послуг на період до 60 місяців ( 5 років) та надаватися окремими платіжками.