У громаді триває ямковий ремонт доріг

Дата: 19.06.2019 14:36

смт Куликівка

с.Вересоч

с.Ковчин

Куликівська громада поки ще не має достатніх ресурсів, щоб проводити капітальні або поточні ремонти доріг, але вважає за обов"язок підтримувати  і доглядати за своїми дорогами.

За домовленістю з агропідприємствами-інвесторами, які працюють на території громади,  в рахунок угод  про соціально-економічний розвиток територій, цього року будуть проводитися ямкові ремонти найбільш проблемних вулиць або ділянок доріг.  Наразі  ямкові ремонти доріг вже  тривають.

Минулого тижня проведено ямковий  ремонт вулиці Перемоги  у Ковчині та  вулиці Набережної у Вересочі.  18 червня ремонтували дороги в Куликівці.

На роботах задіяний коток, який був  придбаний  селищною радою, в числі іншої комунальної техніки, минулого року.