Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 12.06.2019 14:48

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг повідомляємо, що 12.06.2019 року на офіційному веб-сайті Куликівської селищної  ради за посиланням: https://kulykivska-gromada.gov.ua/proekti-ta-analiz-regulyatornogo-vplivu-15-32-17-05-03-2019/ опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Куликівської селищної  ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Куликівської  ради».

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються до 12  липня 2019 року до виконавчого комітету Куликівської селищної ради у письмовій або в електронній формі  за адресою: 16300, смт. Куликівка, вул.Миру,93; Е-mail: kulikivska.selishna.rada@ukr.net