Важливий  компонент у наданні якісної адміністративної послуги – етика спілкування з клієнтом

Навчання фахівців Центру надання адміністративних послуг Куликівської селищної ради, яке триває  в рамках проекту  створення сучасного Центру надання адміністративних послуг по програмі U - LEAD з Європою, виграного  Куликівською минулого року,  продовжив дводенний тренінг «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП».  Тренінг проходив 20-21 червня у залі засідань селищної ради.

Тренер програми U - LEAD з Європою  Галина Москаленко навчала спеціалістів ЦНАПу  правилам ділової етики та культурі комунікацій. Щодня фахівці ЦНАПу приймають велику кількість відвідувачів, тому культура спілкування, діловий етикет, знання  і розуміння психологічних аспектів комунікації є дуже  важливою складовою у їх роботі.

Дуже часто відвідувачі не лише очікують отримати від спеціалістів ЦНАПу якісну послугу, а й знайти в їх особі ввічливого і доброзичливого співрозмовника, порадника і довірену особу.

Така робота вимагає від працівників ЦНАПу високого професіоналізму, витримки і уміння контролювати ситуацію. Крім того, постійне емоційне навантаження може призвести до зниження ефективності праці, емоційного вигоряння. Спеціалістів ЦНАПу навчали психофізіологічній саморегуляції, як уникати конфліктних ситуацій, виходити з них,  вчили  інших дрібних аспектів  грамотної комунікації. Окремо обговорили гендерні питання у контексті надання адміністративних послуг.

Навчання відбувалося у вигляді інтерактивних вправ, моделювання можливих ситуацій.

Підсумовуючи навчання тренер наголосила, що після відвідання Центру надання адміністративних послуг клієнт має отримати не лише саму кваліфіковану  послугу  або   грамотну консультацію, а й позитивні емоції  від  спілкування з  його спеціалістами.