Куликівщина святкувала День Конституції України та День молоді

  • 776

28 червня в Куликівці святкували День Конституції України та День молоді. Біля Центру культури, дозвілля і творчості селищної ради зібралися жителі і гості селища щоб вшанувати Основний Закон держави, 23-ю річницю якого Україна відзначає цього року.   

Ведучі заходу розповіли про історію українського державотворення від Київської Русі і до нашого часу, про історії українських  Конституцій, про доленосну конституційну ніч 28 червня 1996 року. 

Заступник  селищного голови Володимир Повозник і перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко привітали присутніх з 23-ю річницею Конституції України та Днем молоді. Посадовці закликали пишатися тим, що саме Україна є державою, де народилась одна з перших демократичних Конституцій в Європі, поважати і дотримуватися свого Основного Закону та щоденно працювати над виконанням прописаних у ньому норм і правил.  Від усієї громади подякували воїнам України за  захист миру і конституційного ладу держави.  Куликівській молоді очільники  побажали високих прагнень і цілей, енергії, бажання і натхнення  для їх здійснення.  

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять борців за волю і незалежність та конституційну цілісність України. Серед когорти славних воїнів згадали і своїх земляків - Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки, що поклали свої життя взимку 2015 року в зоні АТО.

Прикрасили захід своїми вокальними виступами  тріо Вебена, Єва Смаль, учасники гуртка  естрадного співу Центру культури, дозвілля і творчості.

Урочистості продовжидися розважальною програмою для молоді від ВІА "Едельвейс" з Виблів та ВІА "Спектр" з Куликівки.  

Для найменших учасників свята працювали батути, виїзна торгівля іграшками і сувенірами.