До уваги осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю!

Дата: 02.07.2019 16:32

На виконання доручення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації повідомляє, що Департаментом культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської обласної державної адміністрації у вересні цього року відбудеться обласний фестивальконкурс творчості осіб з інвалідністю «Сіверські Барви життя».

Фестиваль проводитиметься за такими видами мистецтв:

Музичне та театральне мистецтво:

- вокально-хоровий жанр;

- хореографічний жанр;

- театральне мистецтво;

- художнє читання;

- циркове мистецтво, оригінальний жанр;

- інструментальне виконання;

- авторська пісня.

Художня творчість:

- образотворче мистецтво;

- декоративно-прикладне і народне мистецтво;

- скульптура;

- фото.

Літературне мистецтво:

- мала проза;

- поезія.

До участі запрошуються особи з інвалідністю, які представляють різні види мистецтва в аматорському та професійному виконанні індивідуально або колективно, громадські обєднання (організації) осіб з інвалідністю. Учасниками Фестивалю - конкурсу можуть бути як громадяни України, так і представники інших держав світу, що проживають на території Чернігівської області.

Для участі у фестивалі необхідно надіслати електронною поштою до 01 вересня 2019 року організаційному комітету заповнену заявку та анкету.

Заявки подаються на електронну адресу Обласного центру народної творчості chocnt@ukr.net (з поміткоюдля участі у Обласному фестивалі-конкурсі творчості осіб з інвалідністю «Сіверські Барви життя»).

Телефони оргкомітету для довідок: 098-335-28-16 (Тетяна Олександрівна), 097-240-33-52 (Юрій Юрійович).