До уваги жителів громади. Перевірте себе у списках виборців та як змінити місце голосування?

  • 793

Фото без опису

Шановні жителі Куликівської ОТГ!

До позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року залишилося менше двох тижнів. Якщо ви  перебуватимете 21 липня не за місцем реєстрації, але бажаєте реалізувати свої конституційне право і взяти  участь у голосуванні вам необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування. 

Для цього потрібно зробити наступне:

До 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів (Відділ ведення Державного реєстру виборців Куликівської райдержадміністрації, смт Куликівка, вул. Миру, 67, 2-й поверх, кабінет № 32, графік роботи: понеділок-п"ятниця - з 8.00 до 17.00, субота, неділя - з 9.00 до 13.00).

- Пред'явити документ, який підтверджує громадянство України.

- Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування. 

Підставою реалізації вашого  права голосу на виборах є  включення вас  до списку виборців на виборчій дільниці.

Перевірити свою наявність у списках виборців або уточнити  свої дані ви зможете на виборчих дільницях за місцем реєстрації або у Відділі ведення Державного реєстру виборців Куликівської райдержадміністрації  до 15 липня 2019 року включно( смт Куликівка, вул. Миру, 67, 2-й поверх, кабінет № 32, графік роботи: понеділок-п"ятниця - з 8.00 до 17.00, субота, неділя - з 9.00 до 13.00). З собою мати паспорт громадянина України або   тимчасове посвідчення громадянина України.

Із сайту ЦВК:

Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість отримати виборчий бюлетень за умови пред'явлення одного з таких документів: 
- паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді ID-картки,
- військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби),
- тимчасове посвідчення громадянина України.

У разі, якщо виборцю змінено виборчу дільницю для голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається виборчий бюлетень для голосування лише у загальнодержавному виборчому окрузі.

Для отримання виборчого бюлетеня інші документи, крім зазначених вище (довідка про реєстрацію місця проживання; витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця), пред’являти не потрібно