"Деснянка" готується до початку табірної зміни

Лічені дні залишаються до початку табірної зміни в  позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Деснянка».

Табір активно готується прийняти юних відпочивальників і забезпечити їм комфортний і змістовний відпочинок.

9 липня в таборі проводили поточні ремонти приміщень, генеральне прибирання корпусів, будиночків і території табору. Роботи проводили власними силами. Група працівників селищної ради зголосилися  добровільно попрацювати у таборі щоб створити комфорт і затишок для відпочивальників, серед яких не лише діти з Куликівської громади, а й  з інших  районів області, та регіонів України.

Чоловіки  ремонтували стелажі для продуктів, санвузли, поріг центрального корпусу. Жінки подбали про естетичний вигляд фасадів: освіжили фарбою  малюнки і поверхні, а також подбали про чистоту і загальний вигляд території табору.

Табірна зміна розпочинається 13 липня і триватиме 14 і 21 день ( за бажанням відпочиваючих).

Більше інформації про відпочинок у оздоровчому таборі "Деснянка" дивіться за посиланням: https://kulykivska-gromada.gov.ua/pozamiskij-dityachij-zaklad-ozdorovlennya-ta-vidpochinku-desnyanka-16-23-43-05-03-2019/