Табірна зміна в "Деснянці" у розпалі

Дата: 24.07.2019 10:57

Цьогорічне літо не балує юних відпочивальників оздоровчого табору "Деснянка" Куликівської селищної ради  сонячною і спекотною погодою. Але від того відпочинок і оздоровлення  дітей  є не менш цікавим і змістовним. Щодня в таборі проводяться цікаві заходи, конкурси (Міс табору, Містер табору, День Нептуна, День індіанців), екологічні акції,  спортивні змагання, квести. Працює кінотеатр.  Надвечір, коли дозволяє погода, влаштовують дискотеки під відкритим небом.

Кожну погожу   днину  використовують для прогулянок  лісом і звичайно купання в Десні.

Цьогорічна табірна зміна розпочалася 13 липня і триватиме 14 днів, для бажаючих відпочити більше - 21 день.